United Professionals Kancelarie Adwokackie

80-280 Gdańsk, Karola Szymanowskiego 2 lok. 2.11b

58 354... 26 34więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Rejestracja spółki z o.o. w ciągu 24h.

Usługa w kategorii: Zakładanie spółek

Cena: do uzgodnienia

Od dnia 01.01.2012 r. istnieje możliwość zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet, za pomocą specjalnie przygotowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości portalu S24. Nie jest przy tym wymagane zawarcie umowy spółki w formie aktu notarialnego, wobec czego nie ponoszą Państwo kosztów notariusza.

Kancelaria posiada konto profesjonalnego pełnomocnika w systemie S24, co umożliwia nam reprezentację wspólników i członków zarządu w całym elektronicznym postępowaniu rejestrowym.

Usługa obejmuje sporządzenie kompletnej dokumentacji oraz złożenie drogą elektroniczną wniosku o wpis spółki do KRS. Ponadto usługa obejmuje rejestrację spółki w Urzędzie Skarbowym (NIP, VAT, VAT UE) oraz Statystycznym (REGON), a także rejestrację w ZUS.

W efekcie otrzymują Państwo gotową do działania spółkę.

Korzyści: - rejestracja spółki w KRS następuje zwykle w ciągu 1 dnia roboczego, - brak opłat notarialnych, - efekt identyczny, jak przy zawarciu umowy spółki w tradycyjny sposób, - korzystna oferta usług dodatkowych (m.in. stałej obsługi prawnej spółki).


Sposób wykonania: Wykonanie usługi i komunikacja z Klientem może odbyć się w całości drogą elektroniczną (e-mail) albo w biurze Kancelarii w Gdańsku lub w Elblągu.


Gwarancja: Gwarancja poprawności sporządzonej dokumentacji. Usługa wykonywana jest przez osoby z uprawnieniami zawodowymi radcy prawnego lub adwokata specjalizujące się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych.


Zasięg: Spółki z o.o. w trybie S24 zakładamy na terenie całego kraju (na obszarze właściwości wszystkich sądów rejestrowych).


Termin wykonania: Uzgadniany indywidualnie z Klientem. Zwykle wnioski rejestrowe gotowe są tego samego dnia roboczego, w którym przyjęte zostało zlecenie. Wpis spółki do KRS następuje w ciągu 24h (w dni robocze).


Jak zamówić: Prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adresem biuro@up-kancelarie.pl lub telefonicznie pod nr tel. 58 354 26 34 albo 600 910 961.

Usługi

3

 

Kontakt

80-280 Gdańsk,
Karola Szymanowskiego 2 lok. 2.11b

58 354... 26 34więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

Administratorem danych osobowych jest NNV AG i Ogłoszeniodawca.
Twoje uprawnienia.

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok