United Professionals Kancelarie Adwokackie

80-280 Gdańsk, Karola Szymanowskiego 2 lok. 2.11b

58 354... 26 34więcej

Twoja lokalizacja

zmień lokalizację

   

  • Street View
  • Mapa

Rejestracja spółki z o.o. w ciągu 24h.

Usługa w kategorii: Zakładanie spółek

Cena: do uzgodnienia

Od dnia 01.01.2012 r. istnieje możliwość zakładania spółek z ograniczoną odpowiedzialnością przez internet, za pomocą specjalnie przygotowanego przez Ministerstwo Sprawiedliwości portalu S24. Nie jest przy tym wymagane zawarcie umowy spółki w formie aktu notarialnego, wobec czego nie ponoszą Państwo kosztów notariusza.

Kancelaria posiada konto profesjonalnego pełnomocnika w systemie S24, co umożliwia nam reprezentację wspólników i członków zarządu w całym elektronicznym postępowaniu rejestrowym.

Usługa obejmuje sporządzenie kompletnej dokumentacji oraz złożenie drogą elektroniczną wniosku o wpis spółki do KRS. Ponadto usługa obejmuje rejestrację spółki w Urzędzie Skarbowym (NIP, VAT, VAT UE) oraz Statystycznym (REGON), a także rejestrację w ZUS.

W efekcie otrzymują Państwo gotową do działania spółkę.

Korzyści: - rejestracja spółki w KRS następuje zwykle w ciągu 1 dnia roboczego, - brak opłat notarialnych, - efekt identyczny, jak przy zawarciu umowy spółki w tradycyjny sposób, - korzystna oferta usług dodatkowych (m.in. stałej obsługi prawnej spółki).


Sposób wykonania: Wykonanie usługi i komunikacja z Klientem może odbyć się w całości drogą elektroniczną (e-mail) albo w biurze Kancelarii w Gdańsku lub w Elblągu.


Gwarancja: Gwarancja poprawności sporządzonej dokumentacji. Usługa wykonywana jest przez osoby z uprawnieniami zawodowymi radcy prawnego lub adwokata specjalizujące się w prawie gospodarczym oraz prawie spółek handlowych.


Zasięg: Spółki z o.o. w trybie S24 zakładamy na terenie całego kraju (na obszarze właściwości wszystkich sądów rejestrowych).


Termin wykonania: Uzgadniany indywidualnie z Klientem. Zwykle wnioski rejestrowe gotowe są tego samego dnia roboczego, w którym przyjęte zostało zlecenie. Wpis spółki do KRS następuje w ciągu 24h (w dni robocze).


Jak zamówić: Prosimy o kontakt drogą elektroniczną pod adresem biuro@up-kancelarie.pl lub telefonicznie pod nr tel. 58 354 26 34 albo 600 910 961.

Usługi

3

 

Kontakt

80-280 Gdańsk,
Karola Szymanowskiego 2 lok. 2.11b

58 354... 26 34więcej

Wyślij wiadomość

Proszę podać treść wiadomości

Błędnie wypełniony adres

Nieprawidłowy telefon

  kod bezpieczeństwa

Twoja wiadomość została wysłana.

Wystąpił bład podczas wysyłania wiadomości. Spróbuj ponownie później.

Ok